פעילות ליום הולדת בחורף

אתם מתכננים את היום הולדת המתקרב של הילד, כבר יודעים את מי מזמינים, כמה ילדים עומדים להיות ואיזה כיבוד אתם צריכים לקנות, אבל רק דבר אחד מעיב על ההכנות, אנחנו בתקופת החורף ולא אתם ולא החזאי יודעים להעריך מה יהיה מזג האוויר ביום שבו אתם מתכננים לערוך את יום ההולדת. האם לעשות אותו בחוץ? האם לעשות אותו בבית? ואם בבית, איך מתגברים על כל הלכלוך והבלאגן שעומדים להיות שם?

התשובה מאד פשוטה, פונים לגיים סטאר. אנחנו בגיים סטאר יודעים לענות בדיוק על הצרכים הללו, הקרון שלנו נייד, אנחנו מגיעים לאזור האירוע ויכולים לבצע פעילות שתהיה מקורה או פעילות בחוץ בהנחה ומזג האוויר מאפשר את זה.

פעילויות לילדים בחורף

על מנת למנוע מכם להתעסק עם כל הבלאגן והלכלוך שתיצור יום הולדת בתוך הבית, ילדי היום הולדת יוכלו לערוך את כל הפעילות בתוך הקרון. הקרון שלנו מסוגל לארח עד 16ילדים באותו הזמן, כאשר כל הפעילות של משחקי מחשב, סרטים ופעילויות נוספות מתבצעות בתוך מרחב הקרון. בנוסף לכף מוקם מחוץ לקרון אוהל, או סוכך כלשהו אשר יגן על הילדים מן הגשם ויאפשר פעילות גם מחוץ לקרון לעוד כ-14 ילדים ובסה"כ כ-30 ילדים אשר יכולים להיות פעילים בקרון ובסביבתו ביום גשום.

פתרון ליום שמש חורפי

למרות הכל, בישראל יש בממוצע כ-17 ימי גשם בשנה. אין זה אומר כי אין ימים קרים, אך בימים כאלו קרון הפעילויות שלנו מתאים כמו כפפה ליד. ביום קריר, ללא גשם יש לילדים אפשרות להתאוורר קצת מן הבפנים, לרוץ להשתולל וליהנות, דבר שמשכיח מהם את הקור בחוץ ונותן להם אפשרויות נוספות בימי החורף.

גיים סטאר הוא הפתרון המושלם שלכם ליום הולדת בחורף, הגמישות, היכולת שלנו ואופי הפעילות נותנים לנו אפשרות לפעול בכל מקום, בכל זמן וכמובן, בכל מזג אוויר.

צרו איתנו קשר עוד היום!

.

סגור לתגובות.