ימי הולדת לגיל 9

איך מחזיקים כיתה שלמה של ילדים בני תשע כשהם נהנים ומופעלים במשך שעה וחצי? מזמינים מומחי הפעלות כמובן. רעיונות לימי הולדת 9 יש הרבה, אבל גיל 9 הוא גיל ביניים שקשה למצוא עבורו הפעלות רבות. רעיונות לימי הולדת 9 יכולים להיות פשוט מסיבת ריקודים, אבל מתוך 20 מסיבות ריקודים, למה שיזכרו דווקא את מסיבת יום הולדת 9 של הילד שלכם?

רעיונות לימי הולדת 9 - אז מה עושים?

ראשית מחליטים שהפעילות לא תהיה בבית. כי ילדים בני 9 אוהבים לרוץ ולהשתולל, ומשאירים אחריהם לא מעט לכלוך. שנית דואגים לעוגה וכיבוד. ואז חושבים על הפעלה מתאימה. הפעלה מתאימה במיוחד היא הפעלה המשלבת משחקי וידאו עם הרבה תנועה וקצב, בדיוק מסוג ההפעלות שקרון גיים סטאר מציע.

ימי הולדת לגיל 9 – איך זה עובד?

להשתלט ולהעסיק 30 ילדים זה קשה, 10 קל יותר. בשלב הראשון הילדים מתחלקים לקבוצות. כל קבוצה תופסת עמדת פעילות, וכאלו יש הרבה. מכיוון שמספר הילדים בכל קבוצה קטן – כל אחד זוכה לשחק, כל אחד משתתף.

כל כמה דקות מחליפים בין הקבוצות. בדרך זו כל אחד זוכה להנות מכל התחנות שקרון גיים סטאר מציעים.

איזה רעיונות ימי הולדת 9 יש לגיים סטאר?

לקרון גיים סטאר יש הרבה מה להציע. בתחנה אחת הילדים משחקים משחקי וידאו מהחדשים ביותר בשוק בתוך הקרון הממוזג: מקפצים על פטריות ענק בדמות האחים סופר מריו, או משחקים כדורגל בליגת העל במשחק Fifa ועוד.

קבוצה אחרת, מחוץ לקרון, נהנית ממשחקי תנועה וקצב. מנגנים עם גיטר הירו, רוקדים עם ג'אסט דאנס. שתי קבוצות אחרות עסוקות במלחמת רובי לייזר בשטח הפארק. רובי אינפרא אדום בטיחותיים ואיפודי חיישנים וקריינים שדואגים לעדכן בתוצאות הקרב השוטפות ולהכריז על מנצחים.

סרטים בארבע מימדים וממתקים מהשמיים – ימי הולדת לגיל 9

אחרי שעה של ריצות אפשר לנוח מעט בצפייה בסרט תלת מימדי עם כסאות רועדים לחוויה מושלמת בקרון ואז לקנח בממתקים הנופלים מהשמיים לאחר שנורו בתותח הממתקים והילדים יוצאים עייפים ומרוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *