ימי הולדת לגיל 8

ילדים בני 8 נוטים לאבד סבלנות מהר, איך מחזיקים אותם במשך שעה וחצי בשיא העניין בימי הולדת לגיל 8? מזמינים קרון של גיים סטאר, ונותנים למפעילים לעשות את היתר. כל מה שההורים צריכים לעשות זה לבחור מקום, להכין כיבוד, ולהכין עוגה כמובן.

רעיונות לימי הולדת 8 – הרבה ובקצב

אין שני ילדים אותו הדבר. אחד אוהב כדורגל, שני אוהב ריקודים, שלישי אוהב לרוץ ולירות. מה עושים? מגוונים. ואיך דואגים שהילדים לא ישתעממו? דואגים להחליף פעילות כל כמה דקות, ולהציע מגוון אפילו בכל תחנה.

ימי הולדת לגיל 8 – משחקי וידאו

בתוך קרון ממוזג קבוצת ילדים נהנית ממגוון משחקי וידאו ותלת מימד שאינם דורשים המון תזוזה.  מחוץ לקרון הילדים זזים, רוקדים ומנגנים במגוון משחקי וידאו הכוללים תנועה, מוזיקה, קצב וספורט על גבי מסכי ענק. המפעילים דואגים להחליף בין הקבוצות כל פרק זמן קצר – הילדים לא משתעממים, וכל פעם מתמודדים עם אתגר חדש, במשחק חדש.

רעיונות לימי הולדת 8 – לא רק הילדים

בחלק הפתוח בצמוד לקרון קבוצות ילדים נוספות עורכות קרב עם רובי לייזר ואפודי חיישנים. הרובים בטוחים לחלוטין ופועלים בשיטת אינפרה אדום.  הקרבות מלווים במפעיל  וקריינים מבן החוגגים הדואגים לעדכן בתוצאות ובסיום המנצח מוכרז ע"י המחשב.

ישנן אפשרויות משחק מגוון, כולל אפשרות להחלפת מחסניות. משחק רובי הלייזר מתאים לא רק לילדים אלא גם למבוגרים – כך שההורים שנשארו לא משתעממים גם הם.

ימי הולדת לגיל 8 – הכסאות זזים כשתופסים דגים

כשהילדים קצת התעייפו עוברים להקרנת סרט בארבעה מימדים. סרט תלת מימדי בהשתתפות פעילה של הילדים עם כסאות שממש רועדים ותורמים לחוית הצפייה. הסרטים מוקרנים בתוך הקרון הממוזג – ממש אולם קולנוע תלת מימדי נייד, היחיד מסוגו בארץ!

רעיונות לימי הולדת 8 – תותח הממתקים

אין יום הולדת ללא ממתקים, ומה יותר טוב מלאסוף ממתקים המומטרים מהשמיים מרובה ממתקים ענק? הוא סיום מתוק לפעילות מהנה. לילדים שעוד נשאר כח הוא מאפשר הוצאת אנרגיה נוספת והנאה נוספת לאחר איסוף השלל.

לפרטים נוספים  גדי 054-3333303

  Viele unternehmen eingefhrt, das mit nur einer einfachen aussage andeutet mitarbeiter, die jede ihrer aktivitten auf dem try the service pc des unternehmens berwacht

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *