ימי הולדת לגיל 10

בגיל עשר הילדים הם כבר לא ילדים קטנים, להזמין ליצן או קוסם כבר לא עובד עליהם ורעיונות לימי הולדת 10 זה לא דבר פשוט. תמיד רוצים משהו חדש ושונה, כזה שהילדים יהנו ממנו וידברו עליו, כזה שהילד יזכור, מה עושים?

רעיונות לימי הולדת 10 – העידן האלקטרוני

תכנון ימי הולדת לגיל 10 דורש משהו שמעסיק את הילדים בגיל זה – למשל משחקי וידאו, רובי לייזר או סרטי תלת מימד, אבל איך מביאים את כל אלו עד לפתח הבית?

חברה אחת יצרה שילוב מנצח של קרון המגיע עד למקום בו אתם רוצים לערוך את יום ההולדת. זה יכול להיות פארק, גינה ואפילו חוף ים. החברה מביאים איתם את כל הדרוש להפעלת ימי הולדת לגיל 10 מוצלחים במיוחד, כולל גנרטור נייד שקט במיוחד וקרון פעילות ממוזג (או מחומם, לפי הצורך).

ימי הולדת לגיל 10 – ההפעלות

  • משחקי וידאו ותלת מימד  - האחים מריו, FIFA 2013, HALO, GRAND TURISMO, CALL OF DUTY ועוד. המשחקים החדשים ביותר, כולל משחקי תלת מימד.
  • אולם קולנוע בארבעה מימדים -  אולם קולנוע נייד בו הילדים צופים בסרטי תלת מימד  בארבעה חושים (גם הכסאות זזים!).
  • משחקי תנועה וקצב - מחוץ לקרון נפתחים מסכי ענק המאפשרים לקבוצת ילדים נוספת לשחק במשחקי וידאו תנועה וקצב חדשניים ומהנים כגון Gitar Hero, Just Dance 2 , Wii Sport, , ועוד.
  • רובי לייזר - רובי לייזר (אינפרה אדום) ואפודים עם חיישנים המזהים פגיעות. הרובים בטוחים לחלוטין, הפעילות מלווה במדריך ומתאימה גם למבוגרים.
  • תותח הממתקים - בסוף הפעילות אפילו יורים בתותח ממתקים והילדים מוזמנים לקטוף ממתקים הנופלים עליהם משמיים, בהנאה רבה.
Damit http://www.besttrackingapps.com/ soll sichergestellt werden activtrak funktioniert gut auf ihren pcs

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *